Chefbiber FRANCHİSE
 

1964 den günümüze kadar, mutfağımızın lezzet ve kalitesini , Anadolu ve Dünyaya tanıtımını hedef almış olup ;

    Avrupa da Düsseldorf , Köln ve Türkiye de Muğla  şehirlerinde  hizmet verme şansına sahip olan ekibimiz, Chef Biber Team olarak Gastronomi branşında Lezzetlerimizi Dünyanın hemen hemen heryerinde yaşamış kesimlere tattırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Franchising şubeleri vererek Dünyada bir çok noktaya ve Anadolu’muza bu lezzetleriizle buluşturmak, tattırmak amacındayız. Her gün biraz daha iyisini yapabilmek için çalışıyoruz.

           Gelişmekte olan gastronomi kültürümüzü nesillere yayarak yeni girişimcilere öncülük ve destek olmak hedeflerimizdendir.

        UNESCO Dünya Gastronomi Şehri Lezzetleri (UCCN) de tanıtımını yapmış olan ekibimiz, herzaman  ” İYİ BESLEN İYİ GÖRÜN İYİ HİSSET ” parolasını benimsemiştir.
         En iyisi olmak her zaman kalite,bilgi ve tecrübe gerektirir.
 100 yıllık Ateş tuğlalardan ve Doğal çamurdan örülmüş Odun Fırınımız dan çıkan ürünlerimiz Lahmacun, Pide ve Ekmeklerimiz, kendi özel baharat ve soslarmızla sunduğumuz  İskender ve kebap çeşitlerimiz yılların birikimi ile lezzet ve tat kazanmıştır.
Bahartlarımızdan olan Biberler kendi bünyemizde olan Analiz laboratuvarında titizlikle analizleri yapılarak, doğal ve hiyjen ortamda beceri ile sunuma hazırlanmaktadır.

FRANCHİSE BAŞVURULARINIZ İÇİN BİZE ;

Telefon : +902522124844   +905303430594

veya

Mail:  info@chefbiber.com

Ulaşabilirsiniz.


facebook twitter pinterest google-plus